farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Page
fi: Sivu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Method
fi: Tapa

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Rating
fi: Arvio

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -
