farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
