farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Actions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: Project information
he: מידע על הפרוייקט

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Page
he: דף

en: Filter
he: סינון

en: Desc
he: יורד

en: Method
he: שיטה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Rating
he: דירוג

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
