farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Description
hi: उल्लेख

en: Project information
hi: परियोजना सूचना

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Desc
hi: अवरोही

en: Method
hi: तरीका

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
