farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Actions
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Project information
hu: Projektinformációk

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Page
hu: Oldal

en: Filter
hu: Szűrő

en: Desc
hu: Csökk

en: Method
hu: Mód

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Rating
hu: Értékelés

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Add fields
hu: Mezők hozzáadása

en: Asc
hu: Növ
