farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Actions
ja: アクション

en: Description
ja: 説明

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Page
ja: ページ

en: Filter
ja: フィルター

en: Desc
ja: 降順

en: Method
ja: メソッド

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Rating
ja: レーティング

en: Methods
ja: メソッド

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順
