farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Name
ka: სახელი

en: Page
ka: გვერდი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Method
ka: მეთოდი

en: - All -
ka: - ყველა -
