farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Page
kk: Бет

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Rating
kk: Рейтинг
