farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Actions
km: អំពើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Page
km: ទំព័រ

en: Filter
km: តម្រង

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ
