farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Rating
kn: ರೇಟಿಂಗ್
