farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Page
mn: Хуудас

en: Filter
mn: Шүүлтүүр
