farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
