farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Actions
nn: Handlingar

en: Description
nn: Beskriving

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Page
nn: Nettside

en: Filter
nn: Filtrer

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Rating
nn: Karakter

en: - All -
nn: - Alle -
