farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
