farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
