farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Page
ps: پاڼه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
