farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Page
ro: Pagina

en: Filter
ro: Filtru

en: Desc
ro: Descendent

en: Method
ro: Metodă

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent
