farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Actions
ru: Действия

en: Description
ru: Описание

en: Project information
ru: Информация о проекте

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Page
ru: Страница

en: Filter
ru: Фильтр

en: Desc
ru: По убыванию

en: Method
ru: Метод

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Rating
ru: Рейтинг

en: Methods
ru: Методы

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Add fields
ru: Добавить поля

en: Connected
ru: Подключено

en: Asc
ru: По возрастанию
