farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Actions
sq: Veprimet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Page
sq: Faqe

en: Filter
sq: Filtri
