farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Description
sr: Опис

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sort by
sr: Сортирај по
