farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Description
sv: Beskrivning

en: Project information
sv: Projekt information

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Page
sv: Sida

en: Filter
sv: Filtrera

en: Desc
sv: Fallande

en: Method
sv: Metod

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Asset
sv: Tillgång

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Rating
sv: Betyg

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Select assets
sv: Välj tillgångar

en: farmOS Contrib
sv: farmOS Bidrag

en: Land type
sv: Landtyp
