farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Page
ta: பக்கம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி
