farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Actions
te: చర్యలు

en: Description
te: వివరణ

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
