farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Actions
tr: Eylemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Page
tr: Sayfa

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Desc
tr: Azalan

en: Method
tr: Yöntem

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Rating
tr: Derecelendirme

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan
