farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Actions
uk: Дії

en: Description
uk: Опис

en: Project information
uk: Інформація проекту

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Page
uk: Сторінка

en: Filter
uk: Фільтр

en: Desc
uk: Спад

en: Method
uk: Спосіб

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Asset
uk: Активи

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Rating
uk: Рейтинг

en: Methods
uk: Методи

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Add fields
uk: Додати поля

en: Connected
uk: З'єднано

en: Asc
uk: Зрост

en: Select assets
uk: Виберіть ресурси
