farmOS LOOC-C (1.1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Project information
af: Projekinligting

en: Save
af: Stoor

en: Filter
af: Filtreer

en: Method
af: Metode
