farmOS LOOC-C (1.1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Save
it: Salva

en: Filter
it: Filtra

en: Method
it: Metodo

en: Land asset
it: Risorsa Terreno

en: Land type
it: Tipologia di Terreno
