farmOS LOOC-C (1.1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Project information
lv: Projekta informācīja

en: Save
lv: Saglabāt

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Method
lv: Veids

en: Rating
lv: Reitings
