farmOS LOOC-C (1.1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Method
cy: Dull

en: Rating
cy: Amcangyfrif
