farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Actions
de: Aktionen

en: Description
de: Beschreibung

en: Project information
de: Projektinformation

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Save
de: Speichern

en: Default
de: Standard

en: Page
de: Seite

en: Desc
de: Absteigend

en: Method
de: Methode

en: Sort by
de: Sortierung

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Rating
de: Bewertung

en: Methods
de: Methoden

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Add fields
de: Felder hinzufügen

en: Connected
de: Verbunden

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Select assets
de: Assets auswählen

en: Land asset
de: Land-Asset

en: Land type
de: Land-Typ
