farmOS LOOC-C (1.1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Project information
fr: Information sur le projet

en: Save
fr: Enregistrer

en: Filter
fr: Filtrer

en: Method
fr: Méthode

en: Rating
fr: Note

en: Add fields
fr: Ajouter des champs
