farmOS LOOC-C (1.1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Save
gl: Gardar

en: Filter
gl: Filtro

en: Method
gl: Método

en: Rating
gl: Valoración
