farmOS LOOC-C (1.1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Project information
hr: Informacija o projektu

en: Save
hr: Spremi

en: Filter
hr: Pročisti

en: Method
hr: Metoda
