farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Page
lt: Puslapis

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Method
lt: Būdas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Rating
lt: Reitingas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
