farmOS LOOC-C (1.0.1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Description
ml: വിവരണം

en: Project information
ml: പദ്ധതി വിവരങ്ങൾ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
