farmOS LOOC-C (1.1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Project information
mr: प्रकल्पाची माहिती

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Filter
mr: गाळणी

en: Method
mr: पद्धत(Method)

en: Rating
mr: श्रेणी
