farmOS LOOC-C (1.1.0) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Description
no: Beskrivelse

en: Project information
no: Prosjektinformasjon

en: Save
no: Lagre

en: Filter
no: Filtrer

en: Method
no: Metode

en: Add fields
no: Legg til felter
