farmOS LOOC-C (1.1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Project information
ta: திட்ட தகவல்

en: Save
ta: சேமி

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Method
ta: முறை
