farmOS Custom Map Layers (1.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك
