farmOS Custom Map Layers (1.1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Source
af: Bron
