farmOS Custom Map Layers (1.1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Group
ar: المجموعة

en: Type
ar: النوع

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Url
ar: المسار

en: Source
ar: المصدر
