farmOS Custom Map Layers (1.1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Source
bs: Izvor
