farmOS Custom Map Layers (1.1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Source
cs: Zdroj

en: Opacity
cs: Neprůhlednost
