farmOS Custom Map Layers (1.1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: ID
eo: Identigilo

en: Url
eo: URL
