farmOS Custom Map Layers (1.1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Group
oc: Grop

en: Type
oc: Tipe

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Url
oc: URL

en: Source
oc: Font
