farmOS Custom Map Layers (1.1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: Source
ps: سرچينه
