farmOS Custom Map Layers (1.1.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Group
sv: Grupp

en: Type
sv: Typ

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Url
sv: URL

en: Source
sv: Källa

en: Opacity
sv: Opacitet

en: farmOS Contrib
sv: farmOS Bidrag

en: Adds UI for defining custom farmOS map layers.
sv: Lägger till användargränssnitt för att definiera anpassade farmOS-kartlager.

en: Custom map layers
sv: Anpassade kartlager

en: List of custom map layers.
sv: Lista med anpassade kartlager.

en: Custom layers
sv: Anpassade lager

en: Administer custom map layer
sv: Administrera anpassat kartlager

en: Custom map layer
sv: Anpassade kartlager
