farmOS Custom Map Layers (1.1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Group
te: సమూహం

en: Type
te: రకం

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Source
te: మూలం
