farmOS Custom Map Layers (1.1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Group
vi: Nhóm

en: Type
vi: Kiểu

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: ID
vi: Mã

en: Source
vi: Nguồn
