farmOS Custom Map Layers (1.3.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: ID
am: አይዲ

en: Source
am: ምንጭ
